مادری با مصرف نوره زرنیخ طلایی پوست صورت دخترش را دچار سوختگی کرد

در حالی که اپیلاسیون دردناک است، کاهش موهای زائد با لیزر بسیار گران‌تر است و اصلاح‌کننده‌ها و ریش تراش‌ها ممکن است باعث تحریک پوست شما شوند.

به همین دلیل است که اکثر خانم ها به سراغ نوره زرنیخ طلایی می روند. اینها نه تنها بدون درد هستند، بلکه به راحتی در بازار در دسترس هستند و روش های مقرون به صرفه برای رفع موهای زائد هستند.
حذف موهای زائد این روزها به یک تهدید تبدیل شده است و حتی مردان امروزه بدنی کاملا شفاف و بدون مو را ترجیح می دهند. به همین دلیل است که بازار با گزینه‌های فراوانی برای رفع موهای زائد بسیار سرسام‌آور است.

نوره

از روش‌های گران‌قیمت رفع موهای زائد مانند اپیلاسیون، لیزر موهای زائد در سالن گرفته تا ریش تراش‌ها و اصلاح‌کننده‌ها و در نهایت کرم‌های موبر، گزینه‌های زیادی وجود دارد.
ما همچنین فهرستی از برخی از کرم‌های رفع موهای زائد که مطمئناً بدنی بدون مو به شما می‌دهند گردآوری کرده‌ایم:

هنگام تصمیم گیری در مورد بهترین نوره رفع موهای زائد، Veet قطعا در صدر لیست قرار می گیرد. این یکی از نام های شناخته شده در مورد کرم های پاک کننده پوست است.

این یکی از تصمیمات تجویز شده برای خانم ها با هر نوع پوستی است و با اختلاف زیادی ایده آل ترین نتایج را به همراه دارد. این روغن از عصاره‌های کره شی، توت، عصاره گل رز، روغن زیتون و حتی کنسانتره توت فرنگی برای ترکیب فرمول شگفت‌انگیز استفاده می‌کند.

موهای نامطلوب بدن را مانند نسیم تخلیه می‌کند و در عین حال پوست را به‌طور بی‌نقصی ظریف، صاف و خوشبو می‌کند. این کرم در سه سایز 25 گرمی، 60 گرمی و 100 گرمی عرضه می شود که دارای تعریف فوق العاده ای از آلوئه ورا و ویتامین E است که به پوست شما احساس لطیف و لذت بخشی می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.